wkretka.pl

Elektronika i Multimedia

gry rpg przeglądarkowe
Internet

Najlepsze gry RPG przeglądarkowe.

Gry komputerowe cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ stanowią świetne źródło rozrywki oraz ze względu na swoje zróżnicowanie. Jednym z najpopularniejszych gatunków są gry RPG, czyli Role-Playing Game. Są to gry, w których gracze wcielają się w jakąś postać i razem z nią przeżywają niesamowite historie. Tego typu gatunek przeważnie nawiązuje do fantastyki. W dalszej części tekstu zostaną przedstawione niektóry gry RPG na przeglądarkę.

DRAKENSANG ONLINE

Drakensang Online to gra RPG stworzona przez studio BigPoint. Gracz wciela się w stworzonego, przez siebie, bohatera. Do wyboru dostępne są liczne rasy oraz klasy postaci. Głównym celem jest rozwój bohatera, a przy tym eksploracja ogromnego świata oraz wykonywanie różnego rodzaju misji. Ponadto twórcy zadbali o zróżnicowanie ras, które nie tylko będą posiadały inne cechy i umiejętności, ale również inną ścieżkę fabularną. Gra zawiera rozbudowaną i liczną społeczność. Wszystko to dostępne jest za darmo, jednak w grze znajdują się mikropłatności.

SeaFight

SeaFight zostało, podobnie jak Drakensang Online, stworzone przez studio BigPoint. Dzięki tej trójwymiarowej grze gracz może wcielić się w kapitana statku i przemierzać akweny morskie w poszukiwaniu przygód i skarbów. W grze tej nie rozwijamy tylko pojedynczego bohatera, a również modyfikujemy posiadany statek, która z czasem staje się coraz bardziej potężny. Całość jest bardzo realistyczna, przykładowo załoga może zostać ranna, a nasz statek ulec uszkodzeniom. W takiej sytuacji ludzie potrzebują czasu na uzdrowienie, a statek należy naprawiać. Również ta gra jest dostępna za darmo.

Heroes of Might and Magic Online

Heroes of Might and Magic Online jest grą stworzoną przez znane studio Ubisoft, które jest odpowiedzialne za kultową serię dostępną na komputery stacjonarne. Ogólna mechanika gry polega na rozwoju bohatera i swojego miasta. W grze mamy do czynienia z podejściem strategicznym podczas eksploracji mapy oraz taktycznym podczas bitew z różnego rodzaju stworami. Gra jest darmowa, ale niestety posiada dosyć dotkliwe mikropłatności wpływające na rozgrywkę.

Operation-X

Operation-X to gra pozwalająca wcielić się w superagenta. Podczas zabawy gracze będą wypełniać niezliczone tajne misje. Za wypełnione zadanie nagrodą będą pieniądze, które można przeznaczyć na zakup coraz lepszego wyposażenia. Misje pomagają również zdobywać doświadczenie, dzięki któremu można rozwijać umiejętności agenta.

Podsumowując, gry RPG przeglądarkowe są bardzo ciekawym podejściem do tego typu rozrywki. Zapewniony dostęp przez przeglądarkę pozwala cieszyć się z rozgrywki w różnych miejscach, a nie tylko w zaciszu domu.