wkretka.pl

Elektronika i Multimedia

gry przeglądarkowe ranking
Internet

Gry przeglądarkowe ranking – co można szczególnie polecić?

Niedawno odbyła się premiera bardzo oczekiwanej gry „Cyberpunk 2077”. Po jej zakupie miłośnicy wirtualnej rozrywki narzekali jednak na liczne błędy. Krytykowali ten tytuł, gdy odpalili go na konsolach starszej generacji. A może powinni przesiąść się na komputery i wybrać inną, prostszą rozrywkę, ale dającą także sporo frajdy. O czym mowa? Chodzi o cieszące się popularnością gry przeglądarkowe Ranking 2020 przedstawia kilka najciekawszych tytułów.

Zabawa na długie godziny

Dzięki takim darmowym grom można fajnie spędzić wolny czas. Chyba że ktoś woli w trakcie przerwy zająć się czymś innym, np. rozmawianiem ze znajomym przez komunikator. Jeżeli jednak zdecyduje się na rozgrywkę online, to nie będzie żałował.

Gry przeglądarkowe nie powalają grafiką. Są proste, ale za to można je uruchomić na każdej przeglądarce internetowej, nie obciążając komputera. Sprawiają, że naprawdę można się w pełni wyluzować i zapomnieć o smutnych chwilach. Wystarczy tylko znaleźć najlepsze z nich, kierując się listą tworzoną przez innych graczy albo profesjonalne, branżowe redakcje. W ten sposób dotrze się do najbardziej wciągających tytułów. Przy wyborze warto kierować się własnymi upodobaniami – ulubionymi gatunkami itp.

„The Settlers” to np. prawdziwa gratka dla fanów strategii. Obecna wersja także jest klimatyczna i przypomni, dlaczego w czasach dzieciństwa wiele osób uważało oryginał za kultowy. A co z innymi grami? Co jeszcze warto polecić? Sprawdźmy.

Snake i Frogger

Na pierwszy ogień idzie bardzo popularny „Wąż”, czyli „Snake”. W kategorii gry przeglądarkowe ranking zajmuje wysokie miejsce. Nic dziwnego. „Snake” jest znanym każdemu posiadaczowi starych telefonów z innej epoki. Obecnie nadal sprawia dużą przyjemność. Ma proste zasady, ale hipnotyzuje i wymaga skupienia.

Jest jeszcze odświeżony i starszy, pamiętający lata 80. i salony gier, „Frogger Classic”. To dopiero zabawa! Poprowadzenie zagubionej żaby do domu na drugim brzegu rzeki w wyznaczonym terminie jest równie wciągające i porywające jak kiedyś.

Dla fanów pokemonów albo tuningowanych aut

Niedawno świat opanowała moda polegająca na łapaniu pokemonów. Faktycznie była to nowatorska rozrywka, ale czasami dość niebezpieczna (łatwo można było wpaść pod samochód, nie oglądając się na pasach na lewo i prawo). Jest jednak pewna alternatywa.

Jeżeli chodzi o gry przeglądarkowe ranking wygrywa np. „Pokemon Showdown”. Tutaj gracz nie musi przeszukiwać teren, aby znaleźć małe i większe istoty. Jego zadaniem jest przede wszystkim sama, szybka walka i konkurowanie z innymi właścicielami tych stworków.

A co z ludźmi, którzy nie lubią pokemonów, a fascynują się samochodami? Dla nich przygotowano „Speed4Life”, gdzie odpowiedni tuning przynosi zwycięstwo w wyścigach. Wystarczy więc zwiększyć zarówno ciąg, jak i przyspieszenie.

Oczywiście polecanych gier bez konieczności pobierania na dysk i będących w ścisłym top jest znacznie więcej. Coś dla siebie znajdą także fani główkowania (np. „Global Quiz”, który wymaga wiedzy) albo ludzie lubiący eksplorować dalekie miejsca geograficzne z pozycji komputera (np. „Geoguessr”, gdzie można spacerować po po mapach Google).