wkretka.pl

Elektronika i Multimedia

działalność biznesu
Internet

Jak rozkręcić działalność biznesu internetowego, wykorzystując gotowe szablony Allegro?

Jak każde platformy, sklepy sprzedażowe, Allegro również wdraża coraz to nowsze aktualizacje, ulepszając swoją witrynę sprzedażową, czyniąc ją nie tylko atrakcyjniejszą dla klientów, ale również łatwiejszą i bardziej przejrzystą w obsłudze dla wystawców, chcących zintegrować swoje działania z liderem e-commerce na rodzimym rynku.

Gotowe szablony Allegro udostępnione przez serwis mają na celu wprowadzenie jednolitego wyglądu, przejrzystości wystawianych ofert, dostosowując interface ofert do potrzeb konsumenta. 

Integracja Allegro z ErpBox – możliwość zwiększania zasięgów sklepu internetowego

Zmiany, które wprowadza serwis, dając do wykorzystania gotowe szablony Allegro, z jednej strony zdecydowanie ułatwia sprzedawcom dodawanie kolejnych ofert, tworząc ujednolicone i przyjemne
w odbiorze oferty sprzedażowe. Patrząc z punktu widzenia właściciela sklepu, wprowadzone zostały też pewne ograniczenia, które wprowadzają limity np. w postaci ilości dodanych zdjęć do oferty. Skutecznym sposobem na ominięcie progów ilościowych jest stworzenie własnego e-sklepu i integracja platformy sprzedażowej za pomocą wtyczki ErpBox, która z łatwością przy pomocy menadżera aukcji Allegro, zarządzać będzie biznesem online umożliwiającym zakupy na Allegro.

Gotowe szablony Allegro wdrażają takie działania, jak:

  • Tworzenie opisów za pomocą elastycznego edytora
  • Narzucenie gotowych parametrów 
  • Zwiększenie bezpieczeństwa poprzez zastosowanie https zamiast http
  • Wyodrębnienie selekcji opisu produktów 
  • Zmiana dotycząca dodawania zdjęć towarów

Jedną z największych zmian jest ograniczenie ilości dodanych zdjęć do 8, jedynie w przypadku motoryzacji i  nieruchomości można ją zwiększyć dwukrotnie. Dodatkową opcją, jaka została wprowadzona, jest możliwość dodawania filmów prezentujących produkt oraz zamieszczenie certyfikatów. W przeciwieństwie do zasad, które działały do tej pory, zdjęcia można zmieniać w trakcie trwania oferty w serwisie, a ich rozdzielczość może być znacznie wyższa, zwiększając tym samym jakość.  

Menadżer aukcji Allegro w ErpBox

Korzystając z integracji Allegro w ErpBox, za pomocą menadżera można dodawać wiele aukcji jednocześnie, korzystając z szablonów przygotowanych przez serwis, wdrożyć produktyzację
oraz przechowywać oferty do ponownego wystawienia. Jeśli zainteresował Cię temat i chciałbyś w swich działaniach wykorzystywać szablony Allegro najlepiej, jak to możliwe – sprawdź tutaj więcej informacji na ten temat i wyprzedź konkurencję.

Artykuł sponsorowany